Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
TRENYOLU TAŞIMACILIK HİZMETLERİ
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

TRENYOLU TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

       AVRUPA ÜLKELERİ

-      MARKA EKSPRES aracılığında ülkemiz ile Avrupa Ülkeleri arasında demiryolu ulaşımı, Türkiye / Bulgaristan sınır kapısı Kapıkule, Türkiye / Yunanistan sınır kapısı Pityon (Uzunköprü) üzerinden sağlanmaktadır.

-      Blok Konteyner Tren İşletmeciliği;
Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında karşılıklı blok tren işletmeciliği yapılarak taşıma süresi ve navlunda önemli avantajlar sağlanmaktadır.

       ORTADOĞU ÜLKELERİ

-      MARKA EKSPRES aracılığı ile ülkemizden İran, Suriye ve Irak´a demiryolu ile yük taşımacılığı yapılmaktadır.

-      Ülkemiz ile Ortadoğu ülkelerine yapılan taşımalar Türkiye -İran arasında Kapıköy sınır garı, Suriye-Türkiye arasında Meydanekbez (İslahiye),Nusaybin sınır garları, Türkiye-Irak arasında Nusaybin Sınır garı üzerinden Suriye transit geçilerek sağlanmaktadır. (Türkiye-Suriye demiryolu sınır kapıları ikinci bir bildirime kadar kapalıdır.)

       BAKÜ - TİFLİS - KARS (BTK)

-      MARKA EKSPRES, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattı bağlantısı ile ülkemizden; Gürcistan, Azerbaycan ve Hazar Denizi üzerinden (tren-feri)  Orta Asya ülkelerine doğrudan demiryolu ile yük taşımacılığı yapılabilmektedir.

-       Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

-      info@markaekspres.com.tr

Ucuz Site