Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
NEDEN BİZ ?
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

NAKLİYAT FİRMASI SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER.

-      Birikimler yapmak için uzun yıllar ter döker ve bu birikimleri farklı alanlarda en doğru şekilde değerlendirmeye çalışırız.

-      Ev kurmak, iş yeri açmak için yapılan masraflar daha konforlu ve daha keyifli vakitler geçirmek adına yapılır.

-      Ancak bazı farklı ihtiyaçlar neticesinde yapılacak adres değişiklikleri için tüm bu birikimlerinizi profesyonel hizmetler veren evden eve nakliyat firmalarına emanet etmek gerekecektir.

-      Taşınma esnasında en çok şikâyet edilen durumlar arasında eşyalarda oluşan hasarlar en sık karşılaşılan durumlardır. Bu açıdan profesyonel anlayışla çalışan firmalar tercih edilmeli ve sorunsuz hizmetler alabilmek için belli standartlara uygunluk muhakkak ilk planda önem verilmelidir.

-      Ekspertiz hizmetlerinin nakliye firmaları ücretsiz olarak verebilmekte, bu hizmet birçok avantajı barındırmaktadır. Ön araştırma yapan ekip, taşınacak eşyaların cinsinden miktarına kadar pek çok ayrıntıyı tek tek inceleyerek raporlar oluşturacak, bu raporlar ışığında hizmet verecek ekip ve ekipmanlar oluşturulacaktır.

-      Eşyalarınız fazla ise kapasitesi geniş araçlar tercih edilecek, sökülüp takılacak mobilyalarınız varsa uzman mobilya ustası da nakliye ekipleri ile beraber taşıma işleminin yapılacağı yere gelebilecektir. Merdiven alanları uygun olamayan durumlarda ise asansörlü araçlar devreye girebilecek, profesyonel anlamda yapılan taşımacılık işlemleri ile eşyalarınız özenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılabilecektir.

-      Ambalajlamada kullanılacak paketleme malzemeleri de yapılan ön araştırma da oluşturulan planlama dâhilinde seçilerek en uygun şekilde paketleme işlemleri tamamlanabilecektir. Özellikle mobilyalarınızın çizilmemesi için bile büyük titizlikler sergilenebilecek ve yapılan ambalajlama ile oluşacak her türlü olumsuzluk karşısında önemli tedbirler alınmış olabilecektir.

-      EVDEN EVE TAŞIMACILIK firması seçerken eşyalarınıza sigortalama işlemi yapıp yapmadığına da dikkat etmeli, kalitesine ve verdiği hizmetlere güveninin ölçülebileceği bu anlaşmalarla hem güven içinde eşyalarınızı emanet etmeniz sağlanabilecek hem de sorunsuz taşıma işlemlerini garanti altına almış olabileceksiniz.

-      EVDEN EVE TAŞIMACILIK için birçok farklı eşya grubu bulunmakta ve her grup eşya için farklı ambalajlama isteme hakkınız olabilmektedir. Özellikle cam eşyalarınız hassas şekilde taşınabilmesi için daha korunaklı ambalajlarla paketlenir ve araç içerisine yerleştirme yaparken üzerine başka bir şey konulmamasına dikkat edilir.

-      OFİS TAŞIMACILIĞI hizmetlerinde de paketleme aşaması ve sigorta hizmetleri önemli olmakta, tercihler bu alanda kurumsal hizmetler sunan firmalardan yana yapılmalıdır. Elektronik cihazlarınızın alacağı hasar büyük bütçe açıkları oluşturacaktır. Bu anlamda sigorta istemek bir işletmeci olarak en doğal hakkınızdır. Hem verilen hizmete karşı oluşan özgüvenle daha güven içinde eşyalarınızı taşıma işleminde rahat olabilir, sorun oluşması durumunda da kendinizi garantiye almış olabilirsiniz. Artan teknolojik olanaklarla nakliye firmalarının araçları da farklı dizaynlarla eşyaların güvenle taşınması için değiştirilmiş ve her anlamda güven ve emniyet çalışma ilkesi olarak karşımıza çıkabilmektedir.

-      Alacağınız profesyonel hizmetlerle EVDEN EVE TAŞIMACILIK çok pratik hizmetler olarak karşımıza çıkabilmekte, teknolojik imkânlar ve yılların tecrübesi ile kazanılmış bazı özellikler kalite ve sorunsuzluk olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Tekstil mağazanız varsa askılıklı araç içleri dizayn edilebildiği gibi sorunlu, dar merdiven aralıklarında asansörlü araçlarla hem pratik hem güvenli hem de çok hızlı hizmetler verilebilmektedir. Kurumsallık her alanda düzen, disiplin ve tecrübeyi bir arada sunmakta ve alınan hizmetler profesyonel ekiplerle çok daha pratik hale gelebilmektedir. Eşya taşımak için eski dönem tecrübelerinde yaşanan olumsuzlukların engellenmesi adına teknoloji ve deneyimi yeni metotlarla hizmet olarak sunan firmalar her alanda olduğu gibi nakliye alanında da hep ilk tercihlerde yer alacaktır.

 

-      info@markaekspres.com.tr