Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
BİZ KİMİZ ?
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

-      Her zaman bir adım önde

-      MARKA EKSPRES, bu güne uluslararası evden eve ve ofis taşıma sektör liderliğini, güvenirliliğini ve saygınlığını ile korumuş bir firma olarak gelmiştir.

-      Küreselleşen firma ve çalışanlarına ayrıca şahıslara geniş bir servis yelpazesi altında hizmet veren sektör lideri firmamız, tüm dünya üzerinde firma çalışanı ve şahısların transferlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. 

-      MARKA EKSPRES yılda ikibini aşan ihracat ve ithalat taşımalarının hava, kara ve deniz yolu ile koordine ederek, kapıdan kapıya ya da isteğe göre limana sevkiyatlarını yapmaktadır.

-      Uluslararası işbirliği ağlarımız sayesinde, nereye taşındığınızın önemi yoktur, İsterseniz İstanbul’dan New York’a isterseniz Avusturalya’dan İzmir’e veya Tokyo’dan Londra’ya, ya da Dubai’den Buenos Aires’e, her zaman için profesyonel kılavuz ve yardım için MARKA EKSPRES uzmanlarına güvenebilirsiniz.Taşınmanızın her adımında en üst kalitede servis sağlamak bizim önceliğimizdir.