Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
ULUSLARARASI PARSİYEL TAŞIMACILIK
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

DENİZYOLU PARSİYEL-PART KARGO HİZMETİMİZ

 

-      MARKA EKSPRES Parsiyel (LCL) servisimiz ile, ister kıtalararası ister yakın mesafeleri olsun, garantili kapasite, düzenli çıkışlar ve farklı varış noktası alternatifleri sunuyoruz.

-      Parsiyel konteynerleri kendi içimizde planlar ve dikkatli bir biçimde yüklemeleri gerçekleştiririz. Yükleri düzenli bir biçimde dünyanın her yerindeki kendi global ağımız içinde konsolide ederiz.

-      Güvenilir taşıyıcılar ile taşıma LCL konteynerlerinin onaylı ve güvenilir taşıyıcılar tarafından taşındığından emin olmak için bir Core Carrier programı uyguluyoruz.

-      Profesyonel ambalajlama servislerimiz ile tedarik zincirinin her seviyesinde güvenli yükleme yapılmasını sağlıyoruz. Güvenilir konsolide servislerimiz ile size güncel ve uygun maliyetli sevkiyat planı hazırlamanızda olanak sağlamaktadır.

-      Dünya üzerinde sürekli artan ticaret hacmini takiben ürünlerin konsolidasyonu zorunlu hale gelmekte. Uluslararası taşıması gerçekleştirilecek yükler bir konteynerin tamamını dolduramadığında farklı alıcısı olan yükler denizyolu parsiyel servis (LCL) hizmetinde bir konteynerde taşınabilmektedir.

Denizyolu Parsiyel Servis Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

-      Tercih edilen taşıyıcılar ile daha fazla rota seçeneğinden faydalanarak daha fazla ekipman ve yük alanı kullanım imkanı.Gelişmiş denizyolu parsiyel servis hizmetlerinden uygun maliyetlerde yararlanma imkanı.

Denizyolu Parsiyel Servis Hizmeti

-      Farklı ekipman çeşitleri ile dünyanın her yerine denizyolu parsiyel servis hizmeti sağlıyor, kargonuzun gönderimini sizin için planlayıp projlendirerek optimum sürede taşıyoruz. MARKA EKSPRES firması olarak tüm denizyolu parsiyel servis (LCL) hizmetimizde sunduğumuz kaliteli hizmetler ile kargonuzun doğru zamanda doğru yere uygun maliyetlerle ulaşmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda sevkiyat akışını ve transit sürelerini kontrol etme imkanına sahip oluyorsunuz.

1-   FCL/LCL: tek bir konteynere iki ya da daha fazla ihracatçının yükü yüklenir, ithalatçı tek firmadır.

2-   LCL/FCL: Bir ihracatçı tarafından yüklenen konteyner de iki ya da daha fazla ithalatçının yükü vardır.

3-   LCL/LCL: Konteynere yüklenen parsiyel yükün bir ihracatçısı ve bir ithalatçısı olduğu durumdur.

4-   Bir konteyneri dolduramayan (Less Than Container Load – LCL) Denizyolu Parsiyel Servis yüklemelerinde; konteynerin içine iki ya da daha fazla alıcısı olan yükler konsolide edilerek yüklenir.

-      Konteyner limana geldiğinde alıcıların gümrükçüleri kontrolünde açılarak mal sahipleri yüklerini alırlar. 

-      Denizyolu Parsiyel Servis yüklemeler; daha önceden alınan bilgiler doğrultusundan ya limanda ya da lojistik şirketinin deposundan gerçekleşir.

-      Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

-      info@markaekspres.com.tr