Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
ULUSLARARASI PARSİYEL TAŞIMACILIĞI
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

PARSİYEL-GRUPAJ TAŞIMACILIK

-      MARKA EKSPRES komple taşımacılığın yanı sıra müşterilerine parsiyel taşımacılık alanında da hizmet vermektedir.

-      Parsiyel Taşımacılık, taşınacak ürün miktarı az olan şahıs veya kurumların daha düşük maliyetli nakliye hizmeti alabilmesini sağlayan bir lojistik hizmetidir.

-      MARKA EKSPRES müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak, ülkelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışı benimseyen MARKA EKSPRES, nakliye esnasında ürün ve mamüllerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemleri yapmaktadır. Ürün ve mamüllerin nihai varış noktalarına tam zamanında ulaşabilmesi için, gerekli barkod sistemleri uygulayarak web üzerinden de sevkiyat süreçlerinin takibini sağlayarak müşteri memnuniyeti için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir.

-      MARKA EKSPRES her şekilde ve boyuttaki önemli gönderiler için en iyi hizmeti, direkt teslimatı sunmaktadır. Direkt teslimat taleplerinizi bu şekilde karşılıyoruz.

-      Avrupa karayolu taşımacılığında direkt kargo teslimatları arıyorsanız MARKA EKSPRES tam size göre. Hızlı ve esnek çözümümüz, önemli yüklerin, tekrar yükleme ya da terminalde herhangi bir işleme tabi tutulmadan taşınmasını sağlar.

-      Lojistik sektöründe, küçük gönderiler genellikle ekonomik nedenlerle birleştirilirken büyük yükler göndericiden alıcıya doğrudan taşınır. MARKA EKSPRES, gönderinizin boyutunun fark etmiyor olmaması gerektiğini düşünüyoruz. İster kurye hizmetleri, isterse özel taşıma hizmetleri ya da komple yüklerle uğraşıyor olun MARKA EKSPRES, her türlü kargonuzun doğrudan teslim edilmesini sağlar.

AVANTAJLAR

-      Kapıdan kapıya nakliye, Avrupa’da grupaj taşımaların güvenilir biçimde gerçekleştirilmesi.

-      Birbirine yakın bağlantılı terminaller/depolar, günlük çıkışlar, karayolu nakliye depolarının etkili biçimde birbirine bağlı olmasını sağlamakta.

-      Online takip ve raporlama araçları, teslimat süresi karşılaştırmaları ve elektronik teslim belgesi gibi şeffaf performans bilgileri

-      Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

-      info@markaekspres.com.tr

 

 

 

 

Ucuz Site