Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
HAVAYOLU PARSİYEL TAŞIMACILIK
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--

HAVAYOLU PARSİYEL TAŞIMACILIK

-      MARKA EKSPRES, gelişen dünya ticaretinde artan rekabet koşullarına paralel olarak on beş yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, 5 kıtada 200 den fazla ülkede bulunan geniş acente ağı ile, Türkiye’den tüm Dünya havalimanlarına ihracat, ithalat ve havayolu kapsamı içerisinde yer alan tüm hizmetleri çözüm ortaklarımıza sunmaktadır.

-      İnsanın, canlı ve ya cansız tüm varlıkların çıkış destinasyonundan varış destinasyonuna yer değişmesini sağlayan hizmetler bütünüdür. Sektörde bu hizmetleri sunarken bir çok alternatif taşıma seçenekleri bulunmaktadır. Havayolu taşımacılığı diğer taşıma seçeneklerine göre en etkili ulaşma yoludur.

-      İş adamlarının dünyanın diğer bir noktasında yaptıkları ticari iş bağlantısını kaçırmamak için çok hızlı davranması gerekmektedir. Üretilen ürünleri farklı bölgelerden en hızlı ve ekonomik şekilde alıcısına gönderme zorunluluğu vardır.Günümüzde hava yolu sektörü diğer taşıma seçeneklerine göre ciddi oranda ilgi görmektedir ve artmaktadır. Havayolu sektörü gerçek anlamda başladığı ilk yıllardan bugüne sürekli değişim içerisindedir. Firmamız sektördeki gelişmeleri takip ederek bugünkü ve gelecekteki müşteri taleplerine alternatif çözümler üretmektedir.

-      MARKA EKSPRES olarak uluslararası taşımacılıkta farkımız iddiamızdır. Sektör içerisindeki tecrübemiz, işimize verdiğimiz önem ve alt yapımızla, çözüm ortaklarımıza her zaman daha kaliteli hizmet vermek amacıyla yolumuza emin adımlarla ilerlemekteyiz.

-      Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetleri aşağıda ki sıralayabiliriz.

   1-   Havayolu İhracat Taşımacılığı

   2-   Havayolu İthalat Taşımacılığı

   3-   Uluslararası Paket Taşımacılığı

   4-   Özel Kargo Taşımacılığı

   5-   Havayolu Bagaj Taşımacılığı

   6-   Zati Eşya Taşımacılığı

-      Her türlü özel kargolar kendi özel şartlarına göre taşınmaktadır. Kargonun uçuştan , varış noktasına kadar geçen her sürede özel işlem görmektedir. MARKA EKSPRES bozulabilir ve özel işlem görmesi gereken kargoların sevk edilmesinde çözüm ortağınız olmaktadır. Firmamız özel kargo taşımacılığında profesyonel konusunda uzman kadrosu ile gönderinizin cinsi ve niteliği ne olursa olsun size uygun taşıma modelini en uygun fiyata sunmaktadır. Aşağıdaki hizmet kalemlerimizde her türlü lojistik desteği firmamızdan talep edebilir ve güvenli taşımalar yaptırabilirsiniz.

Bozulabilir Kargo ( PER )

-      Isı, nem ve çevresel sebeplerle bozulabilecek ürünler ( balık, sebze, meyve, yumurta, çiçek, dondurulmuş et, ilaç, insanlar için yiyecek maddeleri vb) bu kategoriye girmektedir. Özel bir hassasiyet gerektiren bu ürünler için genellikle +2/+8 derecede taşıma yapılmakta ürününüz her hangi bir bozulma ya da bu tür sorunla karşılaşmadan teslim edilmektedir.

Soğuk Zincir (COL)

-      Özel ünitelerle yapılan bu taşımalar genelde ilaç taşımalarında çok tercih edilmektedir. Soğuk Zincir kapsamında ki bu taşımalar -20 derecelerde yapılan özel taşımalardır.

Tehlikeli Madde (DGR) Taşımacılığı

 -      Taşınmasında risk oluşturabilecek ve Uluslararası kuruluşlar tarafından taşınması riskli maddeler listesinde sınıflandırılan tüm malzemeler Tehlikeli Madde olarak adlandırılır.Sertifikalı personellerimizle size bu konuda her türlü yardımcı olup, ürününüzün en güvenli şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

-      MARKA EKSPRESmüşterilerine yurt dışı bagaj fazlası taşımalarında çözüm ortağı olmaktadır.

FAZLA BAGAJ

-      Hava yolu şirketleri yolcularına, uçağın kargo bölümünde taşınabilmesi için belli bir bagaj hakkı tanımaktadır.Yolcunun uçuş yaptığı ülkeye göre tanınan kg belli sınırdadır.Yerli ve yabancı yolcuların fazla bagaj bulundurması durumunda, uçuş mesafesine göre yüksek fiyatlar talep edilmektedir.Firmamız bagajlarının çıkış limanından, teslim edilmesini istediğiniz adrese ulaşana kadar geçen sürede ciddi fiyat avantajı sağlayarak lojistik destek vermektedir.Bu servisi özellikle ülkemize ziyarete gelen yabancı konuklarımız tarafından tercih edilmektedir.Tercih edilen hava yolu ve varış ülkesine göre fazla bagaj ücretleri yüksek oranda değişiklik göstermektedir.

-      MARKA EKSPRES, hizmet kalitesine inandığımız hava yolu şirketleri ile yaptığı özel anlaşmalar sayesinde müşterilerine özel taşıma seçeneklerinin yanında ciddi fiyat avantajlarıyla hızlı ve güvenli hizmet vermektedir.Fazla bagajlar için proforma doldurma zorunluluğu vardır.Taşınan eşyanın ürün tanımı eksiksiz ve düzgün beyan edilmemesi çok önemlidir. Gönderenin verdiği tüm bilgilere göre uçak kargo çıkış evrakları düzenlenmekte ve yolcu bagajlarının sevk edilmesi sağlanmaktadır.

-      MARKA EKSPRES, dünyada uçakların indiği tüm limanlara ve şehirlere kapıdan kapıya teslimatlar yapmaktadır.

-      Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

-      info@markaekspres.com.tr