Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
OFİS-BÜRO TAŞIMACILIĞI
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

OFİS-BÜRO TAŞIMACILIĞI

-      İşletmeler maliyetleri ve büyüklüklerine göre uygun ortamı seçerler ve seçtikleri ortama işletmelerindeki malzemeleri ofis-büro taşıma hizmeti ile taşıtırlar. MARKA EKSPRES evden eve taşıma yılların verdiği tecrübe ve yanında getirdiği kalite ile ofis-büro taşıma işlemini kolayca gerçekleştirir.

-      MARKA EKSPRES evden eve taşıma , ev taşımacılığı ve eşya depolama gibi taşıma işlemleri gibi bir çok sektörde deneyim kazanmış personeli ile yıllarca siz müşterilerimizin ve çalışanlarımızın tercihi olmuşuzdur. Ofis taşıma veya büro taşımada son teknolojik ekipmanlarımız ve araçlarımız ile sizi istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

-      Bizimle iletişime geçtikten sonra büronuza , ofisinize veya iş yerinize ücretsiz eksper gönderiyoruz. Eksper ile gerekli detaylar konuşup , sizin de istekleriniz doğrultusunda bir fiyat belirlenir ve siz fiyatı kabul ettiğiniz zaman eşyalarınız listelenir sigortalanır ve kararlaştırılan günde taşıma işleminiz gerçekleştirilir.

OFİS-BÜRO TAŞIMASI

-      Taşınma stresi olmadan, ofisinizi mevcut adresinizden yeni adresinize hiçbir sıkıntı, sorun, hasar veya zorluk yaşamadan yeni adresinize taşıma işlemidir. Bu konuda MARKA EKSPRES olarak, deneyimli ekiplerimizle ile taşıdığınızda aynı gün içerisinde hiçbir şekilde zaman kaybı yaşanmadan hızlı ve pratik çalışma adımlarıyla ofisiniz istediğiniz saatte yeni adrese naklederiz.

-      Böylece iş yoğunluğunuzu ve bağlantılarınızı kaybetmeden kısa süre içerisinde işinize dönüş yapabileceksiniz. Taşıma işleminin her aşamasında eşyalara gereğinden fazla hassasiyet gösterilerek eşya güvenliği sağlanmaktadır. Kırılacak eşyalar, mobilyalar özel ambalaj paketleriyle kaplanarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ofis-Büro taşıması ile bilgisayarlarınız gibi önemli teknolojik aygıtlar, deneyimli personellerimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden nakliye edilmektedir.

-      Nakliye aşamasında ve yollarda oluşabilecek herhangi sıkıntılar için şoför ve teknik elemanlar gereken önlemleri alarak eşya sabitleme gibi yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntem sayesinde eşyalar hasarsız şekilde nakliye edilmektedir.

-      Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce eşya tespiti yapılarak eşyaların detaylı listesi yapılır. (Ekspertiz hizmeti). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.

-      Ofis ve büro taşıma işleminde eksper gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. İnceleme sonrasında detaylandırılan veriler ile gerekli malzeme, gerekli eleman ve araç temini yapılır.Ofiste şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli ekipmanla taşıma günü hazır halde bulunulur.Taşıma günü arşiv, dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı şekilde demonte ve montesi sağlanması için gerekli ekipmanlar MARKA EKSPRES tarafından hazır hale getirilir.Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır.Kaliteli büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınızın sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır.

-      Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; 

-      Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır.Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

-      Tüm dosya ve klasörler paketlenir. Paketlenen dosya, klasör evrak v.b… olan eşyalar hangi odadan alınmışsa ona göre kodlanır gideceği yeni yerde bu kod numaralarına göre koliler odalara yerleştirilir.

-      Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alınır, mobilyalar demonte edilir ve en iyi standartlarda ambalajı yapılır.

-      Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir ve montajı yapılır.

-      Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

-      Ofisinizde bulunan büyük güç kaynağı, para kasaları gibi özellikli eşyalar yine bu konuda uzman elemanlarımız tarafından taşıması yapılır.

-      Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

-      info@markaekspres.com.tr