Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
ULUSLARARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

ULUSLARARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

-      Dünya’nın tüm bölgelerine eşyanızı gönderebilmeniz ile birlikte uluslararası evden eve taşımacılık, paketleme ve gümrükleme gibi tamamının hizmetini kurumsal bir şekilde MARKA EKSPRES’ten alabilirsiniz.

-      Uluslararası standartlarda hizmet sunan MARKA EKSPRES, uluslararası taşımacılık ile eşyalarınızı gideceği yere ve hacmine göre uygun kategori yapıp koşullarına göre hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun ulaştırma yolu üzerinden fiyatlandırma yapmaktadır. 

-      MARKA EKSPRES uluslararası evden eve taşımacılık, karayolu, hava yolu ve deniz yolu nakliyesi ile Avrupa topluluğu, Amerika, Kanada, Avustralya ve Okyanusya, Japonya gibi deniz aşırı ülkelere de hizmet götürmekte konteyner ve grupaj nakliyelerini de gerçekleştirmektedir. 

ULUSLARARASI EVDEN EVE TAŞIMA FİYATLARI

-      Uluslararası evden eve taşıma fiyatlarını belirleyen bir çok neden bulunmaktadır. Mesafe taşınacak ağırlık ve yoğunluk, taşıma yapılacak araç fiyatlarıda farklılık göstermektedir. Bunlardan en önemlisi ise müşteri beklentisidir.MARKA EKSPRES uzmanları isteklerinizden ve söylediklerinizden yaklaşık bir taşınma maliyeti çıkaracak ve fikir edinmenizi sağlayacaktır.

-      Uluslararası bir taşımada tüm demonte, paketleme, hammaliye, gümrükleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi sökülen ayrılan mobilyaların tekrar montaj işlemlerinin yapılması gibi işlemlerin tamamını gerçekleştirerek MARKA EKSPRES uluslararası evden eve taşımacılık firmaları arasında yerini almıştır.

-      Yurt dışından Türkiye’ye veya Türkiye’den yurtdışına evden eve taşımacılıkta tüm hizmetlerde MARKA EKSPRES partner olduğu, profesyonel acente ve firmalarla işbirliği yapmakta ve bu da tüm Dünya ülkelerinden veya Türkiye adreslerinden teslim aldığı eşyaları, varış noktasında ki adreslere güvenli bir biçimde teslimat yapabilmesini sağlamaktadır.

-      MARKA EKSPRES taşımacılık hizmet kalitesi ve hız bakımından uluslararası evden eve taşımacılık firmaları ile rekabete girmektedir.

-      Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

-      info@markaekspres.com.tr