Hoşgeldiniz :
Turkish English German French Arabic Felemenkçe Azerbaijani Bulgarian Chinese (Simplified) Czech Greek Italian Japanese Persian Portuguese Russian Spanish Swedish
MİSYONUMUZ
 
Duyurular
Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

İstanbul Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu En yüksek 16°C En düşük 5°C

--counter--
Ucuz Site

-      MARKA EKSPRES olarak, seçilen kategoriler ve hedef pazarlarda müşterilerimize, etik değerler ve çevreye saygı ilkeleri doğrultusunda güvenilir ve etkin çözümler sunmak.

-      Sahip olduğumuz sürdürülebilir rekabet gücümüzle sürekli büyüme potansiyeli yaratıp ürettiğimiz katma değeri, ilgili tüm taraflarla paylaşmak.

-      Bunu yaparken en büyük gücümüz, müşterilerimizin yeni oluşan ihtiyaçlarını en kısa sürede anlamak ve en uygun hizmeti sunan ilk kuruluş olmaktır.

-      Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir ya da ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında bütünleşmiş bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla Uluslararası evden eve, sanat eserleri ve ofis-büro eşyası taşımacılığı sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

-      Bunu da siz değerli müşterilerimizin bize verdiği samimi desteğe borçluyuz bize güvenin inanın güveniniz boşa çıkmayacak.

-      MARKA EKSPRES, Uluslararası taşımacılığın sektör liderlerinden biri olmak istemesinin tek sebebi yüksek kalite taşıma standartlarına sahip olmasının yanı sıra bugüne kadar yaptığı ün ve itibar sayesindedir. 

-      Aslına bakarsanız MARKA EKSPRES, taşınmanın anlamını baştan aşağı değiştirten , Türk ya da yabancı çalışanların uluslararası taşınması sırasında bütün kolaylıkları bir arada sunan bir firma olarak kendini konumlandırmıştır.

-      Full paketleme servisimiz sayesinde, siz çayınızı kahvenizi içerken, tek bir parmağınızı oynatmadan pürüzsüz bir taşınmanın keyfini yaşayacak ve evinizden çıkıp yeni evinize girdiğinizde sanki bir öncekinden hiç taşınmamış gibi hissedeceksiniz. Tabii ki farklı bir ülkede olmanızın dışında.

-      Bizimle taşınmak bir tecrübedir.

-      Bugün size taşınmanızla ilgili nasıl yardımcı olabiliriz ?

-      info@markaekspres.com.tr